Короткий опис(реферат):
Магістерську роботу присвячено дослідженню цифрового, колористичного та анімалістичного компонентів у французькому фольклорному дискурсі. Ілюстративним матеріалом для дослідження виступили французькі казки.
Актуальність даної теми дослідження визначається значним інтересом до фольклору, який є невичерпним джерелом народної мудрості та зберігає безцінний досвід попередніх поколінь. Безсумнівним є факт, що значення фольклору дуже важливе, оскільки ЮНЕСКО (Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури) вживає заходів для захисту та збереження його спадщини. Французькі казки є відображенням культури французького народу, де зберігаються його традиції, релігія та побут. Крім того, цифровий, колористичний та анімалістичний компоненти становлять широке поле для аналізу мовних засобів, які представляють реалізацію цих аспектів в текстах французького фольклорного дискурсу.
Новизна отриманих результатів полягає у комплексному аналізі французьких казок та їх інтерпретації. Найдоцільнішим матеріалом для обраного дослідження стали казки Шарля Перо, такі як: Синя борода, Червона шапочка, Феї, Попелюшка та Красуня і Чудовисько, французької письменниці Габріель-Сюзанни Барбо де Вільнев.